DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kam reikalingi botai? Jei neturime, ką galime įdėti vietoj jų?

Stovyklavietė įsikūrusi gamtoje prie miško, tad aplinkui pievos bei miškai. Padaugėjus lietaus, atsirandą balos, o taip pat ir vaikščioti nėra malonu su sportiniai batais, nes jie greit peršlampa. Todėl tokiomis lietingomis dienomis botai išgelbsti kojas nuo peršlapimo. O jų neturint galima pakeisti į kerzus ar žygio batus.

Kam reikalingi 2 miegmaišiai ir kilimėlis?

Vaikai miega palapinėse, o kai kurios naktys būna pakankamai vėsios ar po lietaus drėgnos, todėl 2 miegmaišiai ir kilimėlis reikalingi, kad vaikai nesušaltų naktį. Kilimėlis dedamas ant lovytės, o pats vaikas įsisuka į du miegmaišius. Taip pat reikalingi miego rūbai, šiltos (vilnonės) kojinės bei žieminė kepurė. Geriau įdėti daugiau nei kad vežti papildomą miegmaišį iš Klaipėdos ar Telšių 😉

Ant kokios lovytės miegos vaikai?

Vaikai miegos ant sulankstomų kareiviškų lovyčių.

Kokios palapinės, kuriose gyvens vaikai?

Vaikai gyvens kareiviškose palapinėse, kuriose telpa iki 10 vaikų. Palapinė tvirta, stovi stabiliai, medžiaga stora, atlaikiusios ne vieną audrą. Palapinės statomos šalia miško, tad turi užuovėją.

Ar yra duše šiltas vanduoja?

Ne, duše šilto vandens nėra.

Ar reikia įsidėti geriamo vandens ar tualetinio popieriaus?

Ne, įdėti nereikia. Vandeniu ir tualetiniu popieriu pasirūpins organizatorius.

Kokia sveikatos pažyma reikalinga?

Vaikams būtina su savimi turėti galiojančią sveikatos pažymą, forma Nr. 027-1/a. Tai ta pati forma, kuri teikiama į mokyklas. Ją galima rasti e-sveikatoje.

Kada vaikai galės naudotis telefonais?

Naudotis mobiliais telefonais leidžiama nuo ketvirtadienio 18.30val. 30 min per dieną.