Vaikų vasaros stovykla

„ALFA BŪRYS”

Stovykla vaikams
„ALFA BŪRYS”

„Alfa būrys“ –  stovykla vaikams, kurioje vaikai vykdys įvairias misijas, gyvens stovyklavietėje apsuptoje miškų, susiras naujų draugų ir kasdien patirs daugybę įspūdžių. Čia kiekviena diena su nauja misija ir vertybe (ryžtu, vienybe, kantrybe,..), per kurią atsiskleis vaikų kūrybingumas, drąsa, mokėjimas siekti tikslų bei dirbti komandoje.

7-12 metų berniukų ir mergaičių vasaros stovykla Alfa būrys. Kasdien čia lauks nauja veikla: karinės pramogos, bėgimas ekstremaliu kliūčių ruožu, pažintinės ir edukacinės veiklos, vakarai prie laužo ir kitos linksmybės. Vaikai 7 dienas gyvens gamtos apsuptyje tarp Pamarazių miškų – laukia įspūdingas vasaros nuotykis pilnas jaudulio ir gerų emocijų.

 

Stovykla skirta

 

 • Mokyti vaiką savarankiškumo ir atsakomybės
 • Supažindinti su išgyvenimo ypatumais netikėtomis aplinkybėmis
 • Skatinti aktyvų laisvalaikį bei gamtos pažinimą
 • Ugdyti patriotiškumą ir pilietiškumą
 • Ir drauge nerti į kiečiausią vasaros nuotykį

  Stovyklos pamainos

  Birželio 25 d. – liepos 1 d.

  Liepos 2 – 8 d.

  Liepos 16 – 22 d.

  Liepos 23 – 29 d.

  Liepos 30 d. – rugpjūčio 5 d.

  Rugpjūčio 6 – 12 d.

  ^

  7 dienų stovyklos kaina 360€

  ^

  10% nuolaida taikoma sesių/brolių registracijoms. Nuolaidos kodas: ŠEIMA10

  ^

  Stovyklavietės adresas: Pamaraziai, Marijampolio sen., Vilniaus raj., LT–13244

  Rask kelią iki mūsų žemėpalyje.

  Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

  ATSILIEPIMAI

  Nuostabi stovykla 🙂 pasiėmėm ūgtelėjusį vaiką visomis prasmėmis. Turiningai praleista savaitė gamtos apsuptyje, poilsis nuo ekranų, naujos žinios ir patirtys. Vaikas laimingas, laukia kitos vasaros, pasinerti į naują nuotykį.

  Mama Loreta

  Stovyklos vadovas ir grupių vadovai – kosminiai! Po medalį kiekvienam už kantrybę nuraminant pasiilgusius namų vaikus ir už betarpišką bendravimą su vaikų tėvais 🏅 Stovyklai skiriame 10/10.

  Mama Sandra

  Didelis ačiū Alfa būriui! Mūsų Sandrutei buvo pirma stovykla, labai liko patenkinta, sužavėta, tiek naujų patyrimų. Vis kalba kada vėl galėtų važiuoti 🙂 Drąsiai galima sakyti – stovykla ne tik berniukams, bet ir mergaitėms.

  Rekomenduojame!

  Mama Rita

  Puiki stovykla, vaikas grįžo puikios nuotaikos, patyręs daug nuotykių. Vadovai šaunūs, visada su šypsena. Rekomenduoju 100%

  Mama Jūratė

  Naujausia informacija mūsų Facebook’e